Nosicielka nieuleczalnego wirusa fotograficznego. Jej prawa ręka na zmianę wciska spust migawki aparatu lub klika myszką komputerową. Uzależniona od Photoshopa i kawy. Jej celem jest tworzenie (nie)codziennych kadrów, najlepszej jakości. Tworzenie długotrwałych wspomnień fotograficznych szczęśliwych rodzin, zakochanych par a także wspieranie nieprzeciętnych ludzi, pasjonatów i biznesów w prezentowaniu i budowaniu swojego wizerunku oraz pokazywaniu światu tego co mają w sobie najlepsze.

Komunikatywny i empatyczny. Zaraża energią i optymizmem. Uzależniony od rozmów z ludźmi. Urodzony działacz, mistrz ogarniania, dogrywania terminów i szczegółów. Jego żądna działań dusza i ciało postawiły sobie za cel nawiązywanie kontaktu z ludźmi którzy chcieliby ale się boją... Gotowy na dzielenie się z nimi nie tylko pomysłami ale i własną energią.

ZESPÓŁ (NIE)CODZIENNY

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera Alfa i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa. 

Menadżer ustala termin, zakres i plan działania. Fotograf zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy!  We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są  (nie)codzienne sesje studyjne i plenerowe.

 

 

IWONA

KRZYSZTOF

Media

Społecznościowe

Czym się zajmujemy?

Tel. 531 062 430

FNcodzienny@gmail.com

ul. Cmentarna 22

98-330 Pajęczno 

Kontakt

Na skróty

Fotografia wizerunkowa

Fotografia reportażowa

Fotografia studyjna

Fotografia plenerowa

Fotografia rodzinna

Fotografia do dokumentów

Strona główna

Portfolio

O nas

Fotograf-Pajęczno

Strefa klienta